więcej

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Gołdapi w okręgu wyborczym nr 3 zarządzone na dzień 23 października 2022 r.

- okr. nr 3, lista nr 1 – KWW TOMASZA LUTO

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Olsztynie II z dnia 26 lipca 2022 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnej Krystyny SADOWSKIEJ z powodu pisemnego zrzeczenia się mandatu.

Wybory uzupełniające zarządzone zarządzeniem nr 281 Wojewody Warmińsko-Mazurskiego z dnia 12 sierpnia 2022 r. na dzień 23 października 2022 r.

Wybory uzupełniające zostały przeprowadzone. Głosowanie odbyło się. W wyniku wyborów radną została STAROSZCZUK-LUTO Anna z listy nr 4 KWW ANNY STAROSZCZUK-LUTO. Liczba osób uprawnionych do głosowania wynosiła 883. W wyborach wzięło udział 243 wyborców, tj. 27,52% uprawnionych do głosowania.

ZAŁĄCZNIKI

Rejestr zmian

  • Data utworzenia

    19-08-2022 11:52

    Wprowadził:

    Zbigniew Pietkun

  • zobacz cały rejestr

  • Data modyfikacji

    19-08-2022 11:54

    Wprowadził:

    Zbigniew Pietkun

  • Data modyfikacji

    19-08-2022 12:00

    Wprowadził:

    Zbigniew Pietkun

  • Data modyfikacji

    19-08-2022 12:01

    Wprowadził:

    Zbigniew Pietkun

  • Data modyfikacji

    19-08-2022 12:13

    Wprowadził:

    Zbigniew Pietkun

  • Data modyfikacji

    30-08-2022 9:26

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    31-08-2022 14:52

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    07-09-2022 15:16

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    09-09-2022 11:34

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    12-09-2022 15:19

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    13-09-2022 7:45

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    26-09-2022 10:46

    Wprowadził:

    Zbigniew Pietkun

  • Data modyfikacji

    03-10-2022 11:06

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    24-10-2022 0:00

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    24-10-2022 11:13

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    25-10-2022 10:50

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    14-11-2022 9:48

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    23-01-2023 14:43

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    29-05-2023 10:34

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies w ustawieniach przeglądarki

Zamknij