więcej

Zestawienie zmian w składzie Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego, w składach rad powiatów i składach gmin liczących powyżej 20 000 mieszkańców w toku kadencji 2018-2023

L.p.  Nr okręgu Imiona i nazwisko osoby, której mandat wygasł Data stwierdzenia wygaśnięcia mandatu Przyczyna wygaśnięcia mandatu Imiona i nazwisko osoby, która mandat objęła Data obsadzenia mandatu Link do informacji
2018
 1 2 Tomasz Mariusz Andrukiewicz 5 listopada 2018 r. art. 383 §1 pkt 6 Michał Zdzisław Tyszkiewicz 20 listopada 2018 r. szczegóły
2 1 Wojciech Karol Iwaszkiewicz 5 listopada 2018 r. art. 383 §1 pkt 6 Olga Anna Uminowicz 20 listopada 2018 r. szczegóły
3 3 Jacek Kosmala 5 listopada 2018 r. art. 383 §1 pkt 6 Bożena Anna Karwowska 26 listopada 2018 r. szczegóły
4 3 Andrzej Janusz Szymborski 5 listopada 2018 r. art. 383 §1 pkt 6 Teresa Leszczyńska 23 listopada 2018 r. szczegóły
5 3 Artur Tadeusz Urbański 9 listopada 2018 r. art. 383 §1 pkt 4 Ada Lewandowska 23 listopada 2018 r. szczegóły
6 2 Ryszard Henryk Niedziółka 14 listopada 2018 r. art. 383 §1 pkt 6 Marzena Gajek 20 listopada 2018 r. szczegóły
7 1 Stanisław Bułajewski 14 listopada 2018 r. art. 383 §1 pkt 6 Katarzyna Iwona Detyna 20 listopada 2018 r. szczegóły
8 1 Piotr Władysław Grzymowicz 14 listopada 2018 r. art. 383 §1 pkt 6 Marian Zdunek 20 listopada 2018 r. szczegóły
9 1 Karol Sobczak 14 listopada 2018 r. art. 383 §1 pkt 6 Jakub Dziubiński 26 listopada 2018 r. szczegóły
10 4 Damian Piotr Nietrzeba 26 listopada 2018 r. art. 383 §1 pkt 4 Alicja Biała 19 grudnia 2018 r. szczegóły
11 3 Marcin Paliński 6 grudnia 2018 r. art. 383 §1 pkt 3 Waldemar Pszczółkowski 14 stycznia 2019 r. szczegóły
12 1 Paweł Przybyłek 6 grudnia 2018 r. art. 383 §1 pkt 3 Waldemar Jan Słupski 14 stycznia 2019 r. szczegóły
2019
13 3 Krzysztof Wiesław Hećman 25 lutego 2019 r. art. 383 §1 pkt 4 Andrzej Eugeniusz Niedźwiecki 20 marca 2019 r. szczegóły
14 4 Cezary Piórkowski 28 lutego 2019 r. art. 383 §1 pkt 4 Andrzej Szocik 27 marca 2019 r. szczegóły
15 2 Kazimierz Stanisław Olejarz 29 sierpnia 2019 r. art. 383 §1 pkt 4 Zbigniew Szczypiński 17 września 2019 r. szczegóły
16 3 Jan Alicki 1 października 2019 r. art. 383 §1 pkt 4 Marek Andrzej Ziółkowski 21 października 2019 r. szczegóły
17 2 Marian Tadeusz Podziewski 21 października 2019 r. art. 383 §1 pkt 4 Piotr Wasilewski  18 listopada 2019 r. szczegóły
18 2 Michał Piotr Wypij 21 października 2019 r. art. 383 §1 pkt 6 Edyta Urszula Markowicz 30 października 2019 r. szczegóły
19 2 Robert Gontarz 21 października 2019 r. art. 383 §1 pkt 6 Magdalena Elżbieta Palińska 6 listopada 2019 r. szczegóły
20 1 Marcin Czekay 6 listopada 2019 r. art. 383 §1 pkt 4 Maria Wanda Dzienisiewicz 3 grudnia 2019 r. szczegóły
2020
21 1 Maria Wanda Dzienisiewicz 7 stycznia 2020 r. art. 383 §1 pkt 4 Adam Chajęcki 28 stycznia 2020 r. szczegóły
22 3 Czesław Wierzuk 13 stycznia 2020 r. art. 383 §1 pkt 1 Kamila Świderska 27 stycznia 2020 r. szczegóły
23 1 Grzegorz Kłoczko 22 lipca 2020 r. art. 383 §1 pkt 4 Józef Krajewski 10 sierpnia 2020 r. szczegóły
24 1 Magdalena Lewkowicz 10 sierpnia 2020 r. art. 383 §1 pkt 4 Mirosław Moczydłowski 31 sierpnia 2020 r. szczegóły
25 4 Mirosław Lubas 14 października 2020 r. art. 383 §1 pkt 5 Jan Kunda 10 grudnia 2020 r. szczegóły
26 2 Andrzej Marcjanik 20 listopada 2020 r. art. 383 §1 pkt 4 Irena Halicka 29 grudnia 2020 r. szczegóły
2021
27 1 Anna Wojciechowska 26 kwietnia 2021 r. art. 383 §1 pkt 6 Tomasz Dawidowski 11 maja 2021 r. szczegóły
28 1 Otolia Anna Siemieniec 10 maja 2021 r. art. 383 §1 pkt 4 Edward Płocharczyk 14 czerwca 2021 r. szczegóły
29 2 Zdzisław Andrzej Flis 17 maja 2021 r. art. 383 §1 pkt 1 Leszek Marek Szewczuk 26 maja 2021 r. szczegóły
30 1 Tomasz Dawidowski 24 maja 2021 r. art. 383 §1 pkt 4 Arkadiusz Czesław Gąsiorek 24 czerwca 2021 r. szczegóły
31 1 Marcin Łukasz Przygodziński 9 sierpnia 2021 r. art. 383 §1 pkt 1 Emila Górska 13 sierpnia 2021 r. szczegóły
32 1 Mateusz Budka 9 sierpnia 2021 r. art. 383 §1 pkt 4 Zbigniew Bernard Wernik 31 sierpnia 2021 r. szczegóły

Rejestr zmian

  • Data utworzenia

    08-11-2018 10:44

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • zobacz cały rejestr

  • Data modyfikacji

    08-11-2018 12:06

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    08-11-2018 12:07

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    08-11-2018 12:33

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    08-11-2018 12:50

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    09-11-2018 12:45

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    14-11-2018 14:25

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    14-11-2018 14:34

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    14-11-2018 14:59

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    19-11-2018 14:34

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    21-11-2018 7:49

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    21-11-2018 11:57

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    26-11-2018 8:46

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    26-11-2018 8:47

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    26-11-2018 11:50

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    26-11-2018 11:55

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    26-11-2018 11:56

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    28-11-2018 9:10

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    28-11-2018 9:15

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    07-01-2019 8:35

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    15-01-2019 9:26

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    25-02-2019 14:12

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    28-02-2019 12:33

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    20-03-2019 10:19

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    27-03-2019 12:11

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    17-09-2019 9:19

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    21-10-2019 14:04

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    21-10-2019 14:17

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    22-10-2019 9:10

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    30-10-2019 10:31

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    06-11-2019 12:25

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    18-11-2019 14:07

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    03-12-2019 10:55

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    08-01-2020 13:00

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    13-01-2020 15:12

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    27-01-2020 10:08

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    28-01-2020 10:16

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    21-02-2020 14:33

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    22-07-2020 11:29

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    22-07-2020 11:32

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    01-09-2020 9:18

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    01-09-2020 9:26

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    01-09-2020 9:30

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    20-11-2020 18:21

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    20-11-2020 18:25

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    10-12-2020 12:56

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    10-12-2020 13:04

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    04-01-2021 8:18

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    26-04-2021 11:19

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    10-05-2021 12:36

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    11-05-2021 9:37

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    17-05-2021 10:30

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    17-05-2021 10:47

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    24-05-2021 9:27

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    26-05-2021 9:36

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    14-06-2021 10:51

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    24-06-2021 8:57

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    09-08-2021 11:37

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    13-08-2021 12:00

    Wprowadził:

    Zbigniew Pietkun

  • Data modyfikacji

    13-08-2021 12:22

    Wprowadził:

    Zbigniew Pietkun

  • Data modyfikacji

    13-08-2021 12:22

    Wprowadził:

    Zbigniew Pietkun

  • Data modyfikacji

    31-08-2021 12:05

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies w ustawieniach przeglądarki

Zamknij