więcej

Zestawienie wyników wyborów uzupełniających w toku kadencji 2018-2023

 

L.p. Rada Numer okręgu Data wyborów Imiona i nazwisko osoby, której mandat wygasł Przyczyna wygaśnięcia mandatu Imiona i nazwisko osoby, która mandat objęła Frekwencja Link do informacji
2019
 1

Rada Miejska
w Rynie

- okręg nr 5
20 stycznia 2019 r. Jarosław Filipek art. 383 §1 pkt 6 Andrzej Mieczkowski 46,93% szczegóły 
2  

Rada Gminy
Barciany

- okręg nr 13
20 stycznia 2019 r. Marta Kamińska art. 383 §1 pkt 6 Janina Kostyk 36,39% szczegóły
3  

Rada Gminy
Purda

- okręg nr 7
20 stycznia 2019 r. Teresa Anna Chrostowska art. 383 §1 pkt 6 Grzegorz Krzysztof Nosek 42,49% szczegóły
4  

Rada Miejska
w Gołdapi

- okręg nr 3
20 stycznia 2019 r. Tomasz Rafał Luto art. 383 §1 pkt 6 Krystyna Sadowska 15,37% szczegóły
5  

Rady Gminy
w Kozłowie

- okręg nr 1
15 września 2019 r. Krystyna Urszula Pisarewicz art. 383 §1 pkt 5 Agnieszka Elżbieta Chylińska 34,60% szczegóły
6  

Rada Gminy
w Dźwierzutach

- okręg nr 2
15 września 2019 r. Artur Lorenz art. 383 §1 pkt 7 Anna Lorenz 44,42% szczegóły
7  

Rada Gminy
Miłki

- okręg nr 12
6 października 2019 r. Jacek Cimochowski art. 383 §1 pkt 4 Stanisław Wąsiakowski - szczegóły
8  

Rada Miejska
w Białej Piskiej

- okręg nr 4
6 października 2019 r. Sławomir Zenon Sawicki art. 383 §1 pkt 1 Dariusz Gąska 37,39% szczegóły
9  

Rada Gminy
w Kozłowie

- okręg nr 10
10 listopada 2019 r. Waldemar Przygoda art. 383 §1 pkt 4 Barbara Grażyna Kawczyńska 34,07% szczegóły
10  

Rada Gminy
Giżycko

- okręg nr 3
1 grudnia 2019 r. Waldemar Trykacz art. 383 §1 pkt 4 Ewa Beata Maziarz 25,88% szczegóły
11  

Rada Gminy
Barciany

- okręg nr 14
15 grudnia 2019 r. Małgorzata Mateusiak art. 383 §1 pkt 4 Leszek Puczkowski 31,78% szczegóły
2020
12  

Rada Gminy
Barciany

- okręg nr 5
12 stycznia 2020 r. Dawid Jackiewicz art. 383 §1 pkt 4 Stanisław Symonowicz - szczegóły
13  

Rada Gminy
Wydminy

- okręg nr 11
12 stycznia 2020 r. Franciszek Majcher art. 383 §1 pkt 1 Bożena Puka 58,13% szczegóły
14  

Rada Gminy
w Kozłowie

- okręg nr 14
2 lutego 2020 r. Martyna Anna Klimek art. 383 §1 pkt 4 Monika Mazur 57,43% szczegóły
15  

Rada Gminy
Kowale Oleckie

- okręg nr 6
1 marca 2020 r. Edward Zdzisław Kosobudzki art. 383 §1 pkt 1 Wyborów nie przeprowadzono - szczegóły
16  

Rada Miejska
w Białej Piskiej

- okręg nr 15
22 marca 2020 r. Paweł Stanisław Łoniewski art. 383 §1 pkt 4

Alicja Ilona Nowak

20,68% szczegóły
17  

Rada Gminy
Kolno

- okręg nr 11
21 czerwca 2020 r. Krzysztof Karasiński art. 383 §1 pkt 4

Cezary Michał Narkiewicz

-

szczegóły

18  

Rada Miejska
w Gołdapi

- okręg nr 12
30 sierpnia 2020 r. Beata Maria Otto art. 383 §1 pkt 4 Andrzej Tobolski 13,58% szczegóły
19  

Rada Miejska
w Korszach

- okręg nr 7
18 października 2020 r.

Kamil Józef Rechinbach

art. 383 §1 pkt 1 Urszula Romańczuk 16,54% szczegóły
20  

Rada Gminy
Kowale Oleckie

- okręg nr 6
25 października 2020 r. Edward Zdzisław Kosobudzki art. 383 §1 pkt 1 Wyborów nie przeprowadzono - szczegóły
21  

Rada Miejska
w Dobrym Mieście

- okręg nr 10
8 listopada 2020 r. Wioletta Nowak art. 383 §1 pkt 4

 

 

szczegóły

22  

Rada Gminy
Świętajno

- okręg nr 11
8 listopada 2020 r. Daniel Grodzicki art. 383 §1 pkt 4

 

 

szczegóły

23  

Rada Gminy
Wieliczki

- okręg nr 7
13 grudnia 2020 r. Jan Cieślukowski art. 383 §1 pkt 1

 

 

szczegóły

Rejestr zmian

  • Data utworzenia

    19-11-2018 8:57

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • zobacz cały rejestr

  • Data modyfikacji

    19-11-2018 9:23

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    19-11-2018 13:32

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    21-01-2019 13:25

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    16-09-2019 11:32

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    07-10-2019 12:21

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    07-10-2019 12:25

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    11-11-2019 0:33

    Wprowadził:

    Zbigniew Pietkun

  • Data modyfikacji

    11-11-2019 0:37

    Wprowadził:

    Zbigniew Pietkun

  • Data modyfikacji

    12-11-2019 8:55

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    12-11-2019 8:56

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    03-12-2019 11:18

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    03-12-2019 11:19

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    03-12-2019 11:20

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    16-12-2019 12:26

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    13-01-2020 9:40

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    13-01-2020 12:47

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    13-01-2020 13:52

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    13-01-2020 13:54

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    20-01-2020 12:02

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    03-02-2020 9:26

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    21-02-2020 12:17

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    23-03-2020 7:51

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    09-04-2020 10:03

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    09-04-2020 10:12

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    18-06-2020 12:58

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    21-06-2020 7:56

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    21-06-2020 9:05

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    29-07-2020 10:19

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    29-07-2020 10:23

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    07-08-2020 8:09

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    07-08-2020 8:14

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    02-09-2020 9:20

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    07-09-2020 11:54

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    07-09-2020 11:55

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    07-09-2020 12:06

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    07-09-2020 12:09

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    07-09-2020 12:10

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    07-09-2020 12:10

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    07-09-2020 12:11

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    07-09-2020 12:11

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    06-10-2020 9:08

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    06-10-2020 9:12

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    19-10-2020 9:31

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies w ustawieniach przeglądarki

Zamknij