więcej

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Korszach w okręgu wyborczym nr 7 zarządzone na dzień 18 października 2020 r.

- okr. nr 7, lista nr 8 – KWW KUKIZ'15

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Olsztynie III z dnia 22 lipca 2020 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego Kamila Józefa RECHINBACH z powodu śmierci.

Wybory uzupełniające zarządzone zarządzeniem nr 199 Wojewody Warmińsko-Mazurskiego z dnia 27 lipca 2020 r. na dzień 18 października 2020 r.

Wybory uzupełniające zostały przeprowadzone. Głosowanie odbyło się. W wyniku wyborów radną została ROMAŃCZUK Urszula z listy nr 2 KWW PRZYSZŁOŚĆ GMINY KORSZE 2020. Liczba osób uprawnionych do głosowania wynosiła 647. W wyborach wzięło udział 107 wyborców, tj. 16,54% uprawnionych do głosowania.

ZAŁĄCZNIKI

Rejestr zmian

  • Data utworzenia

    29-07-2020 10:19

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • zobacz cały rejestr

  • Data modyfikacji

    29-07-2020 12:10

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    26-08-2020 11:52

    Wprowadził:

    Zbigniew Pietkun

  • Data modyfikacji

    26-08-2020 11:53

    Wprowadził:

    Zbigniew Pietkun

  • Data modyfikacji

    26-08-2020 11:56

    Wprowadził:

    Zbigniew Pietkun

  • Data modyfikacji

    26-08-2020 11:56

    Wprowadził:

    Zbigniew Pietkun

  • Data modyfikacji

    04-09-2020 7:57

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    07-09-2020 9:50

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    21-09-2020 8:40

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    24-09-2020 8:32

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    09-10-2020 11:10

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    09-10-2020 15:09

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    13-10-2020 8:08

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    19-10-2020 9:27

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    19-10-2020 9:34

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    23-10-2020 15:03

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    28-10-2020 10:18

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    09-11-2020 9:20

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    19-01-2021 8:44

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies w ustawieniach przeglądarki

Zamknij