więcej

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Gołdapi w okręgu wyborczym nr 5 zarządzone na dzień 13 czerwca 2021 r.

- okr. nr 5, lista nr 10 – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Olsztynie II z dnia 3 listopada 2020 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego Mirosława ZAJĄCZKOWSKIEGO z powodu śmierci.

Wybory uzupełniające zarządzone zarządzeniem nr 322 Wojewody Warmińsko-Mazurskiego z dnia 5 listopada 2020 r. na dzień 24 stycznia 2021 r.

Zarządzeniem nr 18 Wojewody Warmińsko-Mazurskiego z dnia 19 stycznia 2021 r. termin wyborów uzupełniających został zmieniony z 24 stycznia 2021 r. na 11 kwietnia 2021 r.

Zarządzeniem nr 101 Wojewody Warmińsko-Mazurskiego z dnia 30 marca 2021 r. termin wyborów uzupełniających został zmieniony z 11 kwietnia 2021 r. na 9 maja 2021 r.

Zarządzeniem nr 139 Wojewody Warmińsko-Mazurskiego z dnia 30 kwietnia 2021 r. termin wyborów uzupełniających został zmieniony z 9 maja 2021 r. na 13 czerwca 2021 r.

Wybory uzupełniające zostały przeprowadzone. Głosowanie odbyło się. W wyniku wyborów radnym został ZAJĄCZKOWSKI Marek z listy nr 4 KWW NASZA GOŁDAP. Liczba osób uprawnionych do głosowania wynosiła 723. W wyborach wzięło udział 258 wyborców, tj. 35,68% uprawnionych do głosowania.

ZAŁĄCZNIKI

Rejestr zmian

  • Data utworzenia

    06-11-2020 13:55

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • zobacz cały rejestr

  • Data modyfikacji

    06-11-2020 13:57

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    06-11-2020 13:59

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    09-11-2020 11:02

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    01-12-2020 13:32

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    11-12-2020 9:33

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    14-12-2020 11:01

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    29-12-2020 10:32

    Wprowadził:

    Zbigniew Pietkun

  • Data modyfikacji

    04-01-2021 13:05

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    20-01-2021 10:16

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    20-01-2021 10:22

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    20-01-2021 11:23

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    03-02-2021 12:07

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    30-03-2021 20:52

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    14-04-2021 8:46

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    05-05-2021 10:01

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    05-05-2021 10:02

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    06-05-2021 12:39

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    07-06-2021 13:09

    Wprowadził:

    Zbigniew Pietkun

  • Data modyfikacji

    14-06-2021 0:38

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    17-06-2021 8:25

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    18-06-2021 9:26

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    23-07-2021 12:21

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    09-09-2021 14:28

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies w ustawieniach przeglądarki

Zamknij