więcej

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Miłki w okręgu wyborczym nr 3 zarządzone na dzień 13 czerwca 2021 r.

- okr. nr 3, lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY PSL

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Olsztynie III z dnia 16 grudnia 2020 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego Dariusza Ireneusza GÓRSKIEGO z powodu pisemnego zrzeczenia się mandatu.

Wybory uzupełniające zarządzone zarządzeniem nr 1 Wojewody Warmińsko-Mazurskiego z dnia 5 stycznia 2021 r. na dzień 21 marca 2021 r.

Zarządzeniem nr 21 Wojewody Warmińsko-Mazurskiego z dnia 19 stycznia 2021 r. termin wyborów uzupełniających został zmieniony z 21 marca 2021 r. na 11 kwietnia 2021 r.

Zarządzeniem nr 100 Wojewody Warmińsko-Mazurskiego z dnia 30 marca 2021 r. termin wyborów uzupełniających został zmieniony z 11 kwietnia 2021 r. na 9 maja 2021 r.

Zarządzeniem nr 141 Wojewody Warmińsko-Mazurskiego z dnia 30 kwietnia 2021 r. termin wyborów uzupełniających został zmieniony z 9 maja 2021 r. na 13 czerwca 2021 r.

Wybory uzupełniające zostały przeprowadzone. Głosowanie odbyło się. W wyniku wyborów radną została ŁUKASZUK Małgorzata Anna z listy nr 1 KWW „NOWOCZESNA WIEŚ”. Liczba osób uprawnionych do głosowania wynosiła 274. W wyborach wzięło udział 58 wyborców, tj. 21,17% uprawnionych do głosowania.

ZAŁĄCZNIKI

Rejestr zmian

  • Data utworzenia

    12-01-2021 9:49

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • zobacz cały rejestr

  • Data modyfikacji

    20-01-2021 10:20

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    20-01-2021 10:22

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    20-01-2021 13:31

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    16-02-2021 9:09

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    17-02-2021 13:36

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    18-02-2021 13:53

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    26-02-2021 8:33

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    01-03-2021 12:00

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    01-03-2021 12:51

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    15-03-2021 10:09

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    17-03-2021 13:29

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    23-03-2021 11:35

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    30-03-2021 20:56

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    14-04-2021 8:49

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    05-05-2021 10:04

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    06-05-2021 11:35

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    13-06-2021 23:57

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    16-06-2021 14:53

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    17-06-2021 8:24

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    14-07-2021 12:29

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

  • Data modyfikacji

    20-09-2021 10:24

    Wprowadził:

    Jarosław Szymański

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies w ustawieniach przeglądarki

Zamknij